Napisz do nas
Zadzwoń: 22 765 62 63
Napisz do nas
Zadzwoń: 22 765 62 63
Napisz do nas
Zadzwoń: 22 765 62 63

Wideo w marketingu online

Wideo w marketingu online

2 lata temu temu, autor: admin

Filmy, transmisje live w mediach społecznościowych są kolejnym narzędziem promocji wykorzystywanym w świecie Internetu.

Badania, które zostały przeprowadzone przez Google wskazują, że aż 80% użytkowników regularnie ogląda wideo w sieci.

A jak wygląda to od strony praktycznej?

 

Pracując z na co dzień z klinikami medycyny estetycznej, salonami urody, czy firmami kosmetycznymi w 100% podpisujemy się pod tezą, że „że wideo marketing jest bardzo ważny w dzisiejszy działaniach reklamowych”.

Za pomocą filmu możemy pokazać wykonywany zabieg, samopoczucie pacjenta, rekomendacje lekarza i efekty, które dany zabieg przynosi. Realizując transmisje live, budujemy wizerunek eksperta, osoby otwartej, doświadczonej, znającej się na swojej pracy. Do tego pozostajemy w kontakcie na żywo z naszymi odbiorcami i na bieżąco możemy odpowiadać na ich pytania.

Pod kątem mediów społecznościowych, wideo nie wymaga od użytkownika takiego skupienia, jak długi artykuł i przeglądanie tysięcy zdjęć na profilu, a jedynie włączonego dźwięku i około 60 sekund uwagi (takie filmy mają najlepsze zasięgi). Należy też zauważyć, że portale takie jak Facebook znacznie chętniej pozycjonują materiały wideo na naszym wallu, co przekład się na zasięgi naszego postu.

Serdecznie zachęcamy Was do zamieszczania transmisji live i filmów wideo na Waszych profilach, a gdy będziecie potrzebowali fachowej rady i pomocy, kontakt do nas znajdziecie na naszej stronie internetowej!

Tagi ciekawy, najlepszy, super

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Archiwalne wpisy

Obserwuj Nas